Про компанію «ЦУКАТ» 

Компанія «ЦУКАТ» існує 6 років, за цей час ми взяли участь в розробці та просуванні великої кількості сайтів, тому можемо впевнено називати себе професіоналами. На даний момент наш колектив налічує понад 15 співробітників, що працюють в п'яти офісах в Києві, Одесі, Чернівцях.
Одним з основних напрямків робіт нашої компанії є пошукове просування сайтів. На данний момент успішно просуваємо більш ніж 25 клієнтів на постійній основі за більш ніж 9 000 пошуковим запитам.
Основний акцент ми робимо на якості робіт і часу приділяти кожного клієнта. Постійно навчаючись і впроваджуючи власні доробки, ми стабільно досягаємо успішного результату. На даний момент «Департамент SEO та реклами» складається з більш ніж 5 осіб під керівництвом провідного експерта галузі Єгора Спиридонова.
Реалізуючи і розвиваючи проекти своїх клієнтів, компанія показує стабільне зростання, що підтверджується хорошими відгуками про неї і про її роботі, великою кількістю задоволених клієнтів і внутрішніми показниками ефективності.

Замовити просування сайту

Заповніть форму

 

Ми зв'яжемося з вами як можна швидше

 

Домовимось про зустрічь