Контекстна реклама 

Контекстна реклама - це рекламна кампанія, яка відображає спеціально згенеровані рекламні оголошення у видачі пошукових машин по заздалегідь певних запитах наведених користувачем і заданої вартості. Також покази здійснюються на партнерських сайтах в спеціально відведених для цього блоках.
Вартість визначається в залежності від цілого ряду чинників і розраховується за 1 клік по вашій об'яві.

Для кого підходить даний вид реклами?

Для тих, хто хоче отримати цільовий трафік «прямо зараз». Створити рекламну компанію і почати отримувати цільової трафік з Google Ads не займе багато часу. Отже, і почати рекламувати себе можна протягом 2-3 днів після прийняття відповідного рішення.
☞ У разі наявності достатніх коштів на інтернет-маркетинг, було б неефективно використовувати лише один канал залучення клієнтів, такий як SEO. У такій ситуації ми рекомендуємо підключати контекст і поєднувати ці дві кампанії.

Переваги контекстоної реклами?

Дуже точне налаштування рекламної компанії під потреби компанії. Ваші товари чи послуги будуть знаходити тільки цільові клієнту які шукають ваші товари.
Повна автоматизація процесів, під задані параметру часу, території, та якості оголошення.
Мінімальни вимоги до сайту від пошукових систем. Не потрібно вливати величезні кошти в розробку та доробку сайту щоб ваш сайт почав показуватись в результатах пошуку. Хоча звичайно, що чим кращий сайт з точки зору контенту та юзабіліті, тим виша конверсія.
Прозорість рекламної кампанії. У звітах від Goggle Ads, завжди міститься вся вичерпна інформація про вашу кампанії - безпосередньо з першоджерела.
Контекстна реклама - безпрограшний варіант. У будь-який момент часу можна призупинити показ рекламних оголошень і списання коштів з рахунку припиниться.

Вартість послуг по контекстній рекламі

☞ Налаштування рекламної кампанії - 5000 грн.
☞ Ведення реклами 15% від місячного платежу, але не менше ніж 2500 грн. на місяць.
☞ Комісія списується з балансу кожен календарний місяць робіт і / або в момент поповнення рекламної кампанії.

Замовити послуги контекстної реклами

Заповніть форму

 

Ми зв'яжемося з вами як можна швидше

 

Домовимось про зустрічь