­­SEO Консультації 

Маєте власний бізнес і вам потрібні реальні поради щодо оптимізації сайту і побудові ефективного SEO? Хочете дізнатися, як просувати ваш бізнес в пошуковій видачі? Спеціально для вас ми організуємо індивідуальну SEO-консультацію!
Для тих, хто вже просуває бізнес в інтернеті або тільки хоче почати свій бізнес в інтернеті і хоче в ньому розібратися.

Як все відбувається?

Якщо ви перебуваєте на території міста Чернівці, ми можемо приїхати в офіс вашої компанії і в формі спілкування відповісти на всі ваші запитання. Не турбуйтеся, якщо ви перебуваєте не в Чернівцях.
Ми також надаємо консультації по СЕО-просування онлайн скрізь, де є інтернет, за допомогою Skype,.

Кому підійде SEO конусальтація?

Ця послуга буде цікава тим, хто тільки планує створити свій сайт і почати свій бізнес в інтернет, або вже тим хто має сайт і хотів би проаналізувати ситуацію, скласти план подальших дій, дізнатися способи збільшення трафіку і прибутку.
☞ У першому випадку при створенні нового ресурсу ми підкажем вам основи ведення бізнесу - які сайти бувають, який бюджет буде потрібно для його створення, потреби первинної оптимізації і початку просування, скільки часу і грошей на це буде потрібно, щоб ви краще розуміли тему і прийняли правильне рішення.
☞ Якщо у вас вже є сайт і ви його ще не просували або просувають в інший сео-компанії, але віддачі від вкладених грошей так і немає - то вам обов'язково потрібно отримати аудит сайту та підтвердження виконаних робіт по його розкручуванню, щоб мати оцінку з боку - все чи правильно з вашим сайтом, чи ведуться роботи з ним грамотно і сумлінно
☞ Консультації та аудит від професійних сеошників з великим досвідом роботи і розуміння ведення бізнесу в інтернеті допоможуть вам отримати чіткі і однозначні відповіді на головні питання, в залежності від конкретної ситуації

Вартість консультацій

Разова консультація 
До двох годин
Ціна: 3000 грн.
 
Серія консультацій
Декілька консультацій
Договірна
 
На постійній основі
Штатний спеціаліст 
Ціна: від 15 000 грн
 

Ціни на консультації по seo визначаються індивідуально і залежать від загального масштабу, тривалості та об'єму завдання. Повний аудит сайту і (або) виконаних раніше робіт по його просуванню зазвичай обходиться в 6000 грн. і виконується за дві-три доби.
☞ Також ми можемо побудувати співпрацю у вигляді серії консультацій, поєднати їх з іншими послугами, тобто при бажанні ви зможете самостійно займатися розкручуванням вашого сайту, а ми будемо радити що і як потрібно зробити, де помилки, що поправити, і так далі.

Замовити SEO консультацію

Заповніть форму

 

Ми зв'яжемося з вами як можна швидше

 

Домовимось про зустрічь